• Новак
Регулатор за автоматски напон на еднофазен автоматски напон, EA04C Автоматски контролер на регулаторот на напон Едноза генератор Резервни делови

Регулатор за автоматски напон на еднофазен автоматски напон, EA04C Автоматски контролер на регулаторот на напон Едноза генератор Резервни

Rating 
DEN 1296.00

Достапност
Достапно за нарачка

▶ [Убав изглед] Професионално производство, исклучителна изработка, голема сигурност ▶ [Професионално] усвојување високо-квалитетни кондензатори, добра конзистентност на параметрите, голема сигурност. ▶ [Издржливо] Прилагодувањето на потенциометарот е мазно и не е лесно за оштетување. ▶ [Точна] прецизност со голема отпорност, широк спектар на работна температура, стабилност на мал наноси. ▶ [[Висок квалитет] Регулатор на напон со висок квалитет EA04 C, стабилна и сигурна изведба. Спецификација : Влез на тест : Напон 160-265 VAC/300-550 VAC Ente Fawe Enut Enture : напон 90-240 VAC еднофазен дво-линиски магнетно поле Излез : Максимален 63 VAD на влезен напон од 120 VAC струја : континуиран 4 A, не-контактна 7А во рок од 60 секунди список на пакети : 1* Автоматски регулатор на напон.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат