• Новак
Орнаменти на новогодишни елки 2023 година - Орнамент на Хантсвил Тексас Роден град Цата на градот - Идеи за подароци за чување Хантсвил Тексас 3 “за пријател и домаќин

Орнаменти на новогодишни елки 2023 година - Орнамент на Хантсвил Тексас Роден град Цата на градот - Идеи за подароци за чување

Rating 
DEN 900.80

Достапност
Достапно за нарачка

Покажете ја својата loveубов кон семејството со симпатичен дизајн Овој украс, исто така, е прекрасна и внимателна украси за Божиќни украси на дрво или дома. Дизајнот ќе биде отпечатен од една страна во украс. Користено високо квалитетен MDF/пластичен материјал и највисок квалитет на печатење. Овој украс е направен од траен MDF со пластична завршница со висок сјај, така што вашите дизајни траат цел живот. Вклучена е 3-инчи и вклучена е лента за виси. Загарантирана 100% задоволство, 30-дневна политика за поврат на ризик без ризик. Willе се појави свечено во вашите специјални настани како што се Божиќ, домаќинство, родендени, свадби, . и особено ако станува подарок за важни луѓе во важни прилики. Покажете ја својата loveубов кон семејството со симпатичен дизајн. Овој украс, исто така, е прекрасна и внимателна украси за Божиќни украси на дрво или дома. Дизајнот ќе биде отпечатен од една страна во украс. Користено високо квалитетен MDF/пластичен материјал и највисок квалитет на печатење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат