• Новак
Мднмд Девојки Балет Фустани Трико Со Здолниште Дете Танц Активен Фустан Балерина Облека

Мднмд Девојки Балет Фустани Трико Со Здолниште Дете Танц Активен Фустан Балерина Облека

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

92% Памук, 8% Спандекс Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Висококвалитетната памучна ткаенина што дише, удобна, мека и има супериорно истегнување е многу погодна за деца. Флетер возбудува ракав балет трико со прикачени бајка стакло предиво здолниште за мали девојчиња. Исклучиво дизајнирани трико фустани за љубителите на танц балет, класа, сценска изведба, забава, гимнастичка и секојдневна облека. Големина за возраст од 2-12 ГОДИНИ, Нашите големини ги задоволуваат повеќето купувачи и се засноваат на вистински мерења и предлози на клиенти. Машинско перење, ладна вода, лежеше рамно за да се исуши. Мднмд е професионална компанија за материјали за танцување со повеќе од 20 години искуство, која е позната по својот уникатен дизајн, висок квалитет и добро изработена изработка. Производ Линија : . Мднмд Производ Линија вклучуваат танц балет трико, гимнастика трико, балет туту, сценски носии, танцови носии, балетски хулахопки, балетски чевли, чевли за народен танц итн. Вовед во брендот : Помогнете му на секој љубител на танцот да го оствари својот танцов сон. Трико одличен квалитет, мекост, удобност, мала тежина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат