• Новак
Бслнек Еластичен Плетен Појас, 1 3/8, Ткаен Појас За Истегнување За Голф Обични Фармерки Шорцеви Панталони

Бслнек Еластичен Плетен Појас, 1 3/8, Ткаен Појас За Истегнување За Голф Обични Фармерки Шорцеви Панталони

Rating 
DEN 239.84

Достапност
Достапно за нарачка

Еластично Платно Затворање на ушите. Миење Раце Само. Материјал : нашиот издржлив еластичен појас беше цврсто вткаен Направен Високо Истегнување Свиткување Thread.No важно е како ќе го истегнете ременот, тој ќе се врати во оригиналот и нема да се протега надвор од форма. Премиум мазната цврста брава од легура никогаш не излегува од мода. Удобно : Овој ткаен истегнувачки плетен појас овозможува бравата да се заклучи во која било положба на лентата, со што ќе добиете совршена затегнатост и точно вклопување на половината. Стилски : Висококвалитетна Тока од легура На Цинк, која одговара на разнобојни ленти, многу стилски за да одговара на вашите фармерки, улична облека Или носење голф Итн.Light Малата Тежина Не може да го почувствува тоа, но секогаш држете ги панталоните, точно за секаков вид активности како голф, риболов Или лизгање Итн. За Секого : За Секојдневен, натпревар лежерно и удобно; за Младите, едноставен и удобен; За Бизнис, мода и личност; за Спорт, еластична слободно и слободен половината; За Старешина, удобен и удобен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат