• Новак
Сиво жолта пластика од X-Gree 2 слоја повеќенаменска хардверска алатка кутија 250mmx120mmx100mm (Caja de Herramientas de Hardware Multiusos de 2 Capas de Plástico Amarillo Gris 250mmx120mmx100mm

Сиво жолта пластика од X-Gree 2 слоја повеќенаменска хардверска алатка кутија 250mmx120mmx100mm (Caja de Herramientas de Hardware Multiusos de

Rating 
DEN 728.00

Достапност
Достапно за нарачка

Име на производот : Кутија за алатки; Карактеристики : Рачка со носење Боја : сива, жолта, црна; материјал : пластика. Вкупна големина : 250 x 120 x 100mm/9,8 "x 4,7" x 4 "(l*w*h); ​​Nether Layer Internal Големина : 235 x 100 x 20mm/9.2 '' x 4" x 0,8 '' (l*w* Ж). Weight : 164g(Peso : 164g. Package : 1 x Tool Box(Paquete : 1 x Caja de herramientas. Gray Yellow Plastic 2 Layers Multipurpose Hardware Tool Box 250mmx120mmx100mm Tool box is multipurpose, not only can carry hardware and small tools, also can as a поле за риболов. Transporte Color : Gris, Amarillo, Negro; Материјал : Plásticotamaño вкупно : 250 x 120 x 100 mm / 9.8 '' x 4,7 '' x 4 '' (l * w * h); Tamaño Enterior de la capa inferior : 235 x 100 x 20мм / 9.2 '' x 4 '' x x 0,8 '' (l * w * h) песо : 164gpaquete : 1 x Caja de Herramientas.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат