• Новак
Clohomin црвена цреша печати екран на допир на допир на допир на допир, торба за складирање на мобилни телефони

Clohomin црвена цреша печати екран на допир на допир на допир на допир, торба за складирање на мобилни телефони

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики - Со јасен ПВЦ екран на допир, одржување на функционалност на целосен екран на допир, можете да го користите вашиот паметен телефон директно кога е во торба, не треба да го извадите Костума за - направено е од премиум пи -кожа супер мека и лесна, одлична за пешачење за кампување шопинг спорт спорт риболов пливање и други активности на отворено или дневна употреба. Дизајн - Универзална големина на вклопување за повеќето паметни телефони, до 6,7 инчи (оваа големина на торбата за мобилни телефони е 4,3 ”× 7,9” (11 × 20см)), тежина : 140g, со преносна лента. Исто така, можевте да ја отстраните лентата, користете ја како паричник за чанта/мобилен телефон. Функција - Лесно е да се задржи песок, нечистотија, снег итн. Овој дизајн на мини торби со два слоја џеб не само што може да се одржи паметни телефони, туку и може да се држат клучеви, кармин, готовина, картички, билети, слушалки, кредитни картички и мали предмети . Одличен подарок - стилски и прилагодена торба за торбички за телефон. Тоа би било одличен подарок за вашето семејство и пријатели. Идеално како посебен подарок за Денот на в Valentубените на Денот на таткото и мајката, роденден, нова година и Божиќ. Торба за вкрстено тело. Торба за вкрстено тело. Клохомин Дизајн печати преносна торба за чанти за мобилни телефони.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат