• Новак
Zhuhw 30 ролни термичка хартија со самолеплива печатење налепница за налепница директна 57 * 30мм за перифа A6 Pocket Paperang P1/P2

Zhuhw 30 ролни термичка хартија со самолеплива печатење налепница за налепница директна 57 * 30мм за перифа A6 Pocket Paperang P1/P2

Rating 
DEN 239.84

Достапност
Достапно за нарачка

Број на модел : Термичка хартија за налепница Тип на пакување : Ткиво на ролна. Совршено за перичен печата за перифон А6 и печатач за фотографирање P1/P2. Квалитетна налепница за термичка хартија, чиста за печатење. Со силно лепило, лесен за лепење. Број на модел : Термичка хартија за налепница. Тип на пакување : Ткиво на ролна. Совршено за перичен печата за перифон А6 и печатач за фотографирање P1/P2. Квалитетна налепница за термичка хартија, чиста за печатење. Со силно лепило, лесен за лепење. Број на модел : Термичка хартија за налепница Тип на пакувања : ролна Tissue Color : White Size (1 ролна) : 5.2 Infeatures : Совршен за перифонски џеб Термички печатач и Paperang P1 / P2 мини фото -печатач. Налепница за хартија, чиста за печатење. Со силно лепило, лесен за лепење. Список на пакувања : 30 * налепници ролни : нормално е да се има отстапување од 1-2 мм во мерење. Тоа е едноставно, удобно и брзо печатење на термичка хартија без лента/ лента.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат