• Новак
Rocaris 10 пакет 2 x 6 кабел помалку вежба филипс шрафцигер малку магнетен врв дополнителен долг сет

Rocaris 10 пакет 2 x 6 кабел помалку вежба филипс шрафцигер малку магнетен врв дополнителен долг сет

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Одлично за електрични алатки - Не само што можете да ги користите парчињата на рачни алатки, можете лесно да ги вметнете во која било вежба за напојување со хексадецимална форма на 1/4 " работни места, автомобилски поправки, поправки на електроника итн. Силна магнетна - силна магнетна, добра изработка, голема прецизност. Секој раб може да биде точно заклучено завртки, нема оштетување на завртката и главата на шрафцигер. Дополнителна должина - секој бит мери во должина од 6 инчи и е идеално да се користи со електронски уреди. , можете лесно да ги вметнете во која било вежба за напојување со хексадецимална форма 1/4 ". Широка апликација - Овие битови се идеални за вашите домашни проекти, продавници за работа, работни места на изведувачи, автомобилски поправки, поправки на електроника итн. Силна магнетна - силна магнетна, добра изработка, висока прецизност. Секој раб може точно да се заклучи завртки, нема оштетување на завртката и главата на шрафцигер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат