• Новак
Мариета Магнетика - 25 Магнетни Листови на 8 х 10 лепило екстра дебели и силни за занаети, умре складирање, знаци

Мариета Магнетика - 25 Магнетни Листови на 8 х 10 лепило екстра дебели и силни за занаети, умре складирање, знаци

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Внатрешно Лепило (25) 8" х 10 " Лепило Магнети. Дебелината е 30 мил. Произведено во САД. Мариета магнетика бренд. Одлично за метални полици и врати, кабинети за поднесување и многу повеќе. Лесно може да се исече со ножици или машина за хартија за маса. Внатрешното лепило ќе држи графика со мала тежина, фотографии, уметност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат