• Новак
Г-дин ланец пластична бариера ланец, армиски тен, дијаметар од 5-инчен линк, должина од 25 метри

Г-дин ланец пластична бариера ланец, армиски тен, дијаметар од 5-инчен линк, должина од 25 метри

Rating 
DEN 2094.08

Достапност
Достапно за нарачка

Разновидниот пластичен ланец создава силна визуелна бариера за заштита на луѓето и имотот Идеално за формирање на линии, насочување на гужви и ограничување на пристапот и во затворен и на отворено. Вклучува 25 стапки од ланец со дијаметар од 5 инчи. Направено од лесен, силен и издржлив полиетилен со висока густина што нема да 'рѓа. Направено во САД. Разновидниот пластичен ланец создава силна визуелна бариера за заштита на луѓето и имотот. Идеално за формирање на линии, насочување на гужви и ограничување на пристапот и во затворен и на отворено. Вклучува 25 стапки од ланец со дијаметар од 5 инчи. Направено од лесен, силен и издржлив полиетилен со висока густина што нема да 'рѓа. Направено во САД. Создадете свое сопствено решение за контрола на толпата со ланецот на пластична бариера на г -дин ланец. Користете го ланецот на пластични бариери на г -дин со г -дин синџир, столбови и конусни конектори (сите продадени одделно) за да создадете силни визуелни бариери во широк спектар на затворени и надворешни поставки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат