• Новак
Kink by Doc Johnson - Hogtied - Bind & Tie - 6 mm јаже за ропство од коноп - 30 стапки, црвено

Kink by Doc Johnson - Hogtied - Bind & Tie - 6 mm јаже за ропство од коноп - 30 стапки, црвено

Rating 
DEN 573.44

Достапност
Достапно за нарачка

30 стапки стручно изработено 100% природно јаже од коноп во прекрасна црвена боја Погодно е за Шибари и друга игра со јаже. Мека, цврста ткаенина од 6мм - подготвен за употреба. Засилените краеви спречуваат разоткривање. Премиум три-влакно извртен дизајн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат