• Новак
Хром не'рѓосувачки нож на брадавици за завртки за завртки на седиштето 1/4 -20 конец компатибилен со Харли Спорттер Турненг Мек Дина CVO Електра Глид Стрит Глајд 1996-2020- ?

Хром не'рѓосувачки нож на брадавици за завртки за завртки на седиштето 1/4 -20 конец компатибилен со Харли Спорттер Турненг Мек Дина

Rating 
DEN 140.64

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилен со 1996-2020 година Харли Спорттер Турненг Мек Дина CVO Електра Глид Стрит Слијд, други возила со нишка 1/4 "-20 Завртки за монтирање. Оваа завртка за седиште од не'рѓосувачки челик е за тип на конец од 1/4 инчи-20. (Најчест на Харлис). Лесен зафат не ја става налепницата. Се обидовте да ги измерите што е можно подетално за вашите информации. Висококвалитетен производ и одлична услуга. Ние секогаш стоиме тука ако ви требаат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат