• Новак
Фабрички Директни Партнери 10092-Гигн Мобилен Цвет Активност Училиште И Канцеларија Маса, Супер Нозе Со Лизгалки И Тркалца, Прилагодлива Висина 19-30 - Сив Врв И Зелен Р?

Фабрички Директни Партнери 10092-Гигн Мобилен Цвет Активност Училиште И Канцеларија Маса, Супер Нозе Со Лизгалки И Тркалца, Прилагодлива Висина

Rating 
DEN 1427.20

Достапност
Достапно за нарачка

ПОВЕЌЕНАМЕНСКА ТАБЕЛА ЗА АКТИВНОСТИ-60" цветна маса со прилагодливи мобилни супер нозе обезбедува разноврсен простор за работа и играње во училници, домови , цркви и многу повеќе ЛЕСНА чиста површина-ламинатна маса отпорна на дамки, лесна за одржување со бришење со благ сапун и вода. Т-МУВЛА РАБОТ-цврст пластичен раб лента околу врвот на масата помага да се заштити од секојдневно абење. Прилагодлива ВИСИНА — нозете на супер масата се прилагодуваат во 1 "чекори за висина на врвот на масата од 19" до 30" (додадете 1,5" за тркалца) за да се сместат деца, тинејџери и возрасни. ОПЦИИ ЗА МОБИЛНИ НОЗЕ-вклучува 4 тркалца и 4 лизгања за да се овозможи стационарна, "количка" и целосно мобилни конфигурации. БЕЗБЕДЕН ЗА ВАШИОТ ПРОСТОР-ГРИНГАРД [ЗЛАТО] Сертифициран за ограничени емисии во воздухот во затворените простории и ги исполнува стандардите НА БИФМА за безбедност и издржливост. БРЗО ЛЕСНО СКЛОПУВАЊЕ-вклучува претходно инсталирани држачи за примање нога за погодно склопување; потребно е склопување за возрасни. ЗАБЕЛЕШКА : Точка бродови и пристигнува во повеќе кутии. Времето на испорака може да варира со секоја кутија. 60" Цвет Т-Мувла Маса Мобилни Нога-Сива/Зелена. Идеален за употреба во училници, игротеки, цркви, рекреативни центри и дома, Масите За Прилагодување На Т-Мувла Со Супер Нозе обезбедуваат разноврсен простор способен за работа и играње.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат