• Новак
3М Компанија 969 ХУКИТИНСКИ ФИЛМАНСКИ ДИСК 00969, 6 , P1000, 100 дискови/BX

3М Компанија 969 ХУКИТИНСКИ ФИЛМАНСКИ ДИСК 00969, 6 , P1000, 100 дискови/BX

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Идеално за врзување на материјали со сјајни облоги каде се посакува агресивно лепило со висока почетна адхезија Некои идеи за апликација се : папки и кутии, прикачете ги сватовите од ткаенини во примероците и соберете ги дисплеите за набавка. Добра адхезија на апликации со ниска површина на енергија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат