• Новак
4 парчиња Се Вклопуваат За Капачиња На Центарот на Центарот на Тркалата на Бмв 68мм Амблем Одговара На 1 3 5 6 7 Х3 Х5 Х7 Серија З М Е Ф Модели

4 парчиња Се Вклопуваат За Капачиња На Центарот на Центарот на Тркалата на Бмв 68мм Амблем Одговара На 1 3 5 6 7 Х3 Х5 Х7 Серија З М Е Ф Модели

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

✿ - - - Пакетот Вклучува : 4 ПАРЧИЊА Центар За Автомобилски ТркалаДизајниран специјално за добро вклопување,точна големина. Top - - - врвен квалитет, 100% сосема нов, токму онака како што е на сликата. Добра замена на капачето на центарот На Тркалата. ✿ - - - Водоотпорен, отпорен на Прашина и материјал Против ' рѓа : Хромиран Алуминиум. Отпорност на сите временски услови.Заштитете го центарот на тркалата од секојдневно оштетување. ✿ - - - Овој Центар Капачињата На Тркалата се дизајнирани за надворешна декорација, проверете дали овој капак е соодветен за вашето возило пред да го купите. ✿ - - - Лесен, економичен и брз начин за надградба на изгледот на вашиот автомобил со Овие Капачиња На Центарот На Тркалата. Доаѓа со домување. Тркало Центар Капи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат