• Новак
ASUS PN63-S1 Mini PC Barebone Со Intel Core i5 - 11300h Мобилен Процесор, до 64GB DDR4 RAM меморија, Дизајн На Тројно Складирање, WiFi 6, Bluetooth, USB-C со VESA Mount

ASUS PN63-S1 Mini PC Barebone Со Intel Core i5 - 11300h Мобилен Процесор, до 64GB DDR4 RAM меморија, Дизајн На Тројно Складирање, WiFi

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Напојуван Од intel Quad-Core i5-11300 H (34 GHz) процесори со интегрирана Iris Xe Графика; поддршка со голема брзина DDR4 3200mhz меморија до 64gb вкупно. Дизајн со тројно складирање до 2,5-инчен HDD и два M. 2 SSDs до PCIe Gen 4x4. Нов термички модул со топлинска цевка за подобра дисипација на топлина и алуминиумски ладилник за поефикасна спроводливост. Покрај тоа, ексклузивниот СИСТЕМ За Самочистење ПРОТИВ ПРАШИНА ASUS ефикасно ја отстранува прашината за да одржува почист ладилник и да го продолжи животниот циклус на производот. Поддршка до 3*4 K дисплеи истовремено (преку HDMI, Display Port, Mini Disply Port 1. Компактен Минипц со волумен од 0,9 Литри за решение за заштеда на простор. ASUS Mini PC PN63-S1 е ултракомпактен компјутер кој обезбедува моќни перформанси за широк спектар на домашни и деловни апликации. Поддржува најновите 11-Та Генерација интел основни процесори, со голема брзина 3200 MHz DDR4 меморија и Wi Fi 6 вмрежување обезбедува стабилен, брз пренос на податоци, додека USB-C порта поддржува пренос на податоци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат