• Новак
1617014135 јаглеродни четки за Bosch GBH 7 de GBH 7-45 DE GBH 7-46 DE S20G A69 Сет на четки

1617014135 јаглеродни четки за Bosch GBH 7 de GBH 7-45 DE GBH 7-46 DE S20G A69 Сет на четки

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Дел броеви : 1617014135 Димензија : 12,5мм x 6,4мм х 25,2мм. Се вклопува во брендот : Бош. Компатибилен со : Bosch модели : 11235evs (0611235739) Ротари чекан, 11241evs (0611241739) Ротари Хамер, 11248 EVS (0611248739) Ротари Хамер, 11263 EVS (0611263739) 318739) SDS-MAX Уривање на чекан, 11235 EVS (0611235839) Ротари Хамер. Сосема нов, неискористен, неотворена, неоштетена ставка во оригиналното пакување. Дел броеви : 1617014135. Бош модели : 11235 EVS (0611235739) Ротари чекан, 11241 EVS (0611241739) Ротари чекан, 11248 EVS (0611248739) Ротари-чекан, 11263 EVS (0611263739) 1-3/4 " 39) чекан за уривање на SDS-Max, 11235 EVS (0611235839) Ротари чекан. Сосема нова, неискористена, неотворена, неоштетена ставка во оригиналното пакување. За следниве модели : GBH 7 DE ROTARY HAMMER вежба SDS-MAX GBH 7-45 DE ROTARY HAMMER вежба SDS-MAX GBH 7-46 DE ROTARY HAMMER вежба SDS-MAX 11235 EVS (0611235739) Ротарен чекан 11241 EV (0611241739) 11248 EVS (0611248739) Ротари Хамер 11263 EV (0611263739) 1-3/4 "SDS-MAX ROTARY HAMMER 11318 EVS (0611318739) SDS-MAX HAMMER.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат