• Новак
SerenElife надувување на надувување на таблата со лопатка и компресор за дигитална електрична пумпа за електрична енергија од Serene Life - 110W 12 Volt Брз воздух надувување W/LCD, 0

SerenElife надувување на надувување на таблата со лопатка и компресор за дигитална електрична пумпа за електрична енергија од Serene Life

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Производ 1 : Дополнително широк за подобра рамнотежа : Мерење на долга 10- стапала и ширина 32 инчи, балансирање и стабилизирање на горниот дел од нашата табла SUP е ветер Производ 1 : Мека, стабилна и анти-лизгачка палуба : Совршено за почетници, ја надградивме оваа табла за надувување со лопатка со мек врв без лизгање што го перница вашиот пад кога се лизгаат или несреќи. Тие се случуваат во најдоброто од нас, така може и да бидат подготвени. Производ 1 : Најдобра маневрирање на лопатка : Опремена со перки на тројно дно, водење и ракување со таблите за надувување на лопатка е неверојатно лесно. Нудејќи исклучителна контрола на сурфање, ќе ја лизгате и ќе ја обезмастувате водата како морско суштество. Производ 1 : Преносна и надувување SUP Board : 100% пријателски за патувања, оваа уникатна табла за лопатка SUP ја претпочитаат оние кои имаат удобност за авантура. Земете го со вас на екскурзии за сурфање или чувајте го во вашиот автомобил за оние времиња што сакате да ги истражувате. Производ 2 : Вметнете и пумпата : Овој компресор за електрична пумпа за воздух / надувување на воздухот има работа без проблеми „вметнување и пумпа“. Брзо и лесно надувајте го вашиот SUP (застанете на таблата со лопатка). Производ 2 : Едноставен дизајн на приклучок : има едноставен дизајн на електричен приклучок со интегриран кабел за напојување со тешки жици. Може да се напојува со DC 12 волти или преку излез за напојување со автомобил со приклучокот за додатоци за цигари. Производ 2 : Бесплатна операција : Пумпата за воздух 110 вати е опремена со дигитален LCD дисплеј и контроли на копчињата за лесно работење. Одлично за употреба на отворено, спортови на вода и патување за кампување и е идеално за надувување SUP, брод, надувување на базени и многу повеќе. Производ 2 : Прилагодливо поставување PSI : Компресорот на пумпата Serenelife Air Pump исто така има 0-16 psi (до 1,10 bar) прилагодливи поставки за притисок на PSI w / изборни единици за притисок на PSI / BAR за да можете да го поставите притисокот на вашето целно ниво за да спречите повеќе инфлација. Производ 1 : Дополнително широк за подобра рамнотежа : Мерење на долга 10- стапала и ширина 32 инчи, балансирање и стабилизирање на горниот дел од нашата табла SUP е ветер. Производ 1 : Мека, стабилна и анти-лизгачка палуба : Совршено за почетници, ја надградивме оваа табла за надувување со лопатка со мек врв без лизгање што го перница вашиот пад кога се лизгаат или несреќи. Тие се случуваат во најдоброто од нас, така може и да бидат подготвени. Производ 1 : Најдобра маневрирање на лопатка : Опремена со перки на тројно дно, водење и ракување со таблите за надувување на лопатка е неверојатно лесно. Нудејќи исклучителна контрола на сурфање, ќе ја лизгате и ќе ја обезмастувате водата како морско суштество.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат