• Новак
Елен Лов Американско Знаме Сад Бизнис Картичка Случаи Симпатична Картичка Носителот НА ЛИЧНА КАРТА Кредитна Паричник Превозникот

Елен Лов Американско Знаме Сад Бизнис Картичка Случаи Симпатична Картичка Носителот НА ЛИЧНА КАРТА Кредитна Паричник Превозникот

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Алуминиумска легура Произведено во САД Или Увезено. 🎅 случајот со визит-картичката е изработен од полирана алуминиумска легура, која е издржлива и не е лесна за носење и кинење визит-картички. 🎅 оваа футрола за визит-картичка е убаво дизајнирана и доволно лесна за носење во вашиот џеб или чанта. 🎅 една големина-Должина9, 5см/3.7 во, Ширина5, 7см/2. 🎅 Совршен За деловни луѓе, нашата футрола за визит-картички е одличен начин да ги покажете вашите визит-картички со одличен стил. 🎅 случај Бизнис картичка е практичен подарок за колеги, пријатели и роднини или клиенти. Стилски и едноставен, овој држач за визит-картички е совршен за деловни луѓе и одличен начин за прикажување визит-картички со одличен стил. Погоден е за канцелариски работници, деловни луѓе, менаџери, деловни елити итн. Тоа е исто така практичен подарок за колегите, роднините, пријателите или клиентите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат