• Новак
Графити улица Fiesta рачно украсена рака на компактен огледало околу преносно џебно стакло

Графити улица Fiesta рачно украсена рака на компактен огледало околу преносно џебно стакло

Rating 
DEN 415.84

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 6,5 см x 6,2 см x 0,8 см (2,6 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало. Карактеристики : -во облик на облик.; -Подлумен : Дури и одговара на вашиот паричник на пликот и мали џебови.; -Поставете се со две стаклени огледала.; -Премиум рамка од не'рѓосувачки челик : трајна и нераскинлива во дневната употреба.; -Поставете од 0 до 180 степени, подготвени под кој било агол за различни прилики. ; -На добар избор за подароци за вашите жени пријатели, мајка, loversубовници и девојки да имаат удобна шминка насекаде. Материјал : -Фрам : Премиум не'рѓосувачки челик; -Мирор : стакло. Количина на пакет : 1 x огледало. Големина : 6,5 cm x 6,2 cm x 0,8 cm (2,6 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : Mirror Feature : облик. Премиум рамка од не'рѓосувачки челик : Трајни и нераскинливи при дневна употреба.-Отвора од 0 до 180 степени, подготвена под кој било агол за различни прилики. -Добар избор за подароци за вашите женски пријатели, мајка, loversубовници и девојки да имаат удобна шминка насекаде. Шминка, религија, џебно огледало, фиеста, компактно огледало, рачно украсено, рачно огледало, дизајн, огледало на маса, уметност, mirroir, симпатична шминка, алатки за убавина, сака да ги донесе идеите на сите во реалност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат