• Новак
Сквишмалоус Здраво Маче Со Црвени Очила 14-Инчен Кадифен-Санрио Ултрасофт Плишано Животно Голема Кадифен Играчка, Официјален Келитој Кадифен

Сквишмалоус Здраво Маче Со Црвени Очила 14-Инчен Кадифен-Санрио Ултрасофт Плишано Животно Голема Кадифен Играчка, Официјален Келитој

Rating 
DEN 399.84

Достапност
Достапно за нарачка

ОДРЕД Растат Вашиот Сквишмалоус Тим со супер-мека, колекционерски Санрио Здраво Кити кадифен САНРИО Кадифен донесете ја забавата дома Со Здраво Кити, гледајќи мила со црвени очила во облик на срце. ЗАДОЛЖИТЕЛНО донесете ја забавата дома со Овој Слез, направен со ултрасофт, висококвалитетни материјали. ОРИГИНАЛНИ ова се Оригиналните Слезови Од Играчките на Кели, затоа секогаш барајте Го Оригиналното лого На Слезот. ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН ПРОИЗВОД Овој 14-инчен кадифен е официјално лиценциран од Санрио. Донесете ја забавата дома со Здравото Маче На Санрио 14-инчен кадифен. Ултра-колекционерскиот, ултра-исцедлив кадифен е направен со меки, висококвалитетни материјали, со здраво Маче што изгледа модерно облечено во слатки црвени шорцеви, црвен лак со прскалки и пар трендовски, црвени очила во форма на срце! Овој колекционерски материјал е совршен за љубителите На Санрио и Здраво Кити од сите возрасти. Гушкајте ги и исцедете ги Вашите Сквош Слезови кадифен во автомобилот, авионот или дома! Придружи се на Тимот!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат