• Новак
Триста - [сина прашок] квадратна кожна wallидна полица/полица за книги/полица за лебди

Триста - [сина прашок] квадратна кожна wallидна полица/полица за книги/полица за лебди

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Убав додаток на кој било wallиден декор Создадете зачудувачко решение за складирање додека заштедувате простор. Прикажете сувенири, фотографии, ЦД -а, награди, книги, украсни предмети и многу повеќе. Врвна кожна кожа покрива со контрастна шиење над цврста дрвена рамка. Конструиран од цврсти материјали за МДФ. Избришете чиста со сува крпа. Убав додаток на кој било wallиден декор. Создадете зачудувачко решение за складирање додека заштедувате простор. Прикажете сувенири, фотографии, ЦД -а, награди, книги, украсни предмети и многу повеќе. Врвна кожна кожа покрива со контрастна шиење над цврста дрвена рамка. Конструиран од цврсти материјали за МДФ. Избришете чиста со сува крпа. Овие полици за коцка на квадратни wallидови додаваат нов и освежувачки елемент во вашата соба и можат лесно да се комбинираат со други парчиња за да создадат прилагоден wallиден простор. Доаѓајќи во разни бои и големини, тие го зачинуваат декор на вашиот дом, додаваат разноврсност и создаваат сосема нов опсег на простори за складирање. Можете да ги закачите на wallидот, или да ги сторат на маса или подот, на кој било начин како што сакате. Совршено за монтирање на wallидови, овие модерни полици што лебдат на приказ сигурно ќе ги воодушеват. Конструиран од MDF со врвна фаукс кожа завиткување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат