• Новак
Маринеленд 22578 Коло Покритие За Ц-360

Маринеленд 22578 Коло Покритие За Ц-360

Rating 
DEN 1119.84

Достапност
Достапно за нарачка

Овој производ е лесен за употреба Овој производ додава голема Вредност. Овој производ е Произведен во Соединетите држави. Нов пред-филтер на врвот за подолги интервали помеѓу чистење. Едноставен за употреба и поставување. Голем волумен само грундирање. Троши помалку енергија со поголема моќност. Лесен за инсталирање и ракување и обезбедува неограничен, непречен пристап до целиот аквариум.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат