• Новак
Еустома Лабораторија Опрема Автоклав Стерилизатор Дигитален Дисплеј Вакуум Пареа Податоци Печатење SUN23-II-P

Еустома Лабораторија Опрема Автоклав Стерилизатор Дигитален Дисплеј Вакуум Пареа Податоци Печатење SUN23-II-P

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Хуманизираниот дизајн на одводот на вода го прави поудобно сушењето Алармниот систем на целосна отпадна вода целосно го избегнува стерилизирањето на циркулацијата на отпадните води. Нејасно компјутерски контролирани, дигитални светла шоу. Интерфејсот е модуларизиран панел за лесно ракување. Со автоматски алармен систем на дефекти, можете динамично да го сфатите статусот на работа на машината во секое време.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат