• Новак
Рамката со слики од златен був од Mebrudy 5x7 симболизира за среќа, паметност и острина, рамка за фотографии од метал за животни за приказ на таблети

Рамката со слики од златен був од Mebrudy 5x7 симболизира за среќа, паметност и острина, рамка за фотографии од метал за животни за

Rating 
DEN 207.84

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајн на облик на був : Оулот симболизира среќа, паметност и острина Нашата 5x7 рамка за слики злато усвои дизајн на метална линија минималистички стил со ретро дрвена основа формира уникатна рамка за фотографии од був. Го прави стилот на рамката поавтрин и импресивен. Исклучителен подарок : Декорацијата е погодна за дневната соба, спалната соба, детската соба, канцеларијата, итн., И може да се користи како декорација на таблети за да ги покаже вашите омилени фотографии и уметнички дела. Значаен подарок за loversубителите, децата, семејството и пријателите итн. Покажувајќи среќни моменти : Вашите пријатели и најблиски ќе ја ценат оваа симпатична рамка од 5 на 7 слики што ги покажува вашите среќни моменти на толку весела начин. Одличен материјал : Рамката со златен метал е изработена од висококвалитетен метал за да ви помогне да ги зачувате вашите сакани фотографии многу години. Предниот дел на ПС е лесен и не е лесен за оштетување кога паѓа на земја, така што е посоодветен за семејства со деца. Лесен за употреба : Едноставно превртете го копчето за свртување на задниот дел и вметнете фотографија. Целокупните димензии на оваа рамка се 8x10,8 инчи и има за цел да прикаже фотографии од 5x7 инчи. Да се ​​забележи, дека нашите рамки не можат да бидат обесени на wallидот. Дизајн на облик на був : Оулот симболизира среќа, паметност и острина. Нашата 5x7 рамка за слики злато усвои дизајн на метална линија минималистички стил со ретро дрвена основа формира уникатна рамка за фотографии од був. Го прави стилот на рамката поавтрин и импресивен. Исклучителен подарок : Декорацијата е погодна за дневната соба, спалната соба, детската соба, канцеларијата, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат