• Новак
Географија: Пергамент Хартија Сертификати, 8-1/2 х 11, Оптима Зелена Граница, 25 По Пакет -: - Продадени како 2 Пакувања на - 25 - / - Вкупно 50 Секој

Географија: Пергамент Хартија Сертификати, 8-1/2 х 11, Оптима Зелена Граница, 25 По Пакет -: - Продадени како 2 Пакувања на - 25

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Достапно за нарачка

Продадени како : 2 Пакувања на - 25 - / - Вкупно 50. Географија : Сертификати За Хартија За Пергамент, 8-1/2 х 11, Оптима Зелена Граница, 25 По Пакет Употреба за создавање признавање на достигнувањата. Може да се користи со мастило млаз или ласерски печатачи, копири, брзо печатење, машини за пишување и калиграфија. Компатибилен со сите поголеми софтверски програми. Секој има пергамент завршница. Глобален Тип На Производ : Тема На Награди : Оптима; Форма : Правоаголна; Ширина : 8 1/2 во. : Произведени од.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат