• Новак
Кливис пин, std, stl, 1x3 1/2 l

Кливис пин, std, stl, 1x3 1/2 l

Rating 
DEN 328.80

Достапност
Достапно за нарачка

Цена за : Секоја се среќава/надминува : ASME B181 Заврши : Обичен материјал : 1010/1018 Челична ставка : Кливис пин Тип : Стандардна пина Диа. 2 "Должина : 3-1/2" Земја на потекло (предмет на промена) : Соединетите држави. Цена за : Секоја се среќава/надминува : ASME B18.1 Заврши : Обичен материјал : 1010/1018 Челична ставка : Кливис пин Тип : Стандардна пина Диа. 2 "Должина : 3-1/2" Земја на потекло (предмет на промена) : Соединетите држави. 'Clevis pin, Standard, 1010/1018 челик, обична завршница, pin dia 1 in, должина 3 1/2 in, употреблива должина 3 13/64 in, се среќава/надминува ASME B18.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат