• Новак
Волтер Titex- DC150-05-10.600D1-WJ30RE вежба

Волтер Titex- DC150-05-10.600D1-WJ30RE вежба

Rating 
DEN 1873.28

Достапност
Достапно за нарачка

Стандардни вежби за геометрија - цврст карбид DC150 Изведете цврста вежба со карбид со внатрешна течност за ладење. Одделение : WJ30 RE, K30 F, Tinal. Стандардни вежби за геометрија - цврст карбид. DC150 Изведете цврста вежба со карбид со внатрешна течност за ладење. Одделение : WJ30 RE, K30 F, Tinal.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат