• Новак
Европски стил за вез за убавина за убавина, мека масажа за масажа поставува кревети со дупка за одмор на лице 3-парчиња Постелнина за масажа-Граја 80х190см

Европски стил за вез за убавина за убавина, мека масажа за масажа поставува кревети со дупка за одмор на лице 3-парчиња Постелнина

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Висококвалитетно влакно-Изработено е од меко полиестерско влакно, така што е анти-FADE и анти-смалување дури и со дневна употреба Тоа е потрајно од вообичаените материјали. Функционална поставка за постелнина за масажа - листот за здолниште е толку добар за да ги скриете сите ваши предмети под масата за масажа, што го прави вашиот бањата да биде чист и уредно и заштедете простор. Сите ваши масла, спа -алатки и други производи што често се користат можат да се скриат под здолништето на масата. Theебето е доволно големо и дебело за да ја задржи приватноста на клиентот и телесната температура. Комплет за луксузни спа -постелнина - убави бои и едноставен дизајн ќе ја подобрат целата околина на вашата соба или бањата. Поставете - 4 парчиња поставени (листот за маса на здолниште, ќебе, перница и покритие на столот) Обезбедете ги сите можности за вашата употреба. Лесно за миење - само лушпа и исушете го на ниски или средни температури. Машина за перење. Висококвалитетно влакно-Изработено е од меко полиестерско влакно, така што е анти-FADE и анти-смалување дури и со дневна употреба. Тоа е потрајно од вообичаените материјали. Функционална поставка за постелнина за масажа - листот за здолниште е толку добар за да ги скриете сите ваши предмети под масата за масажа, што го прави вашиот бањата да биде чист и уредно и заштедете простор. Сите ваши масла, спа -алатки и други производи што често се користат можат да се скриат под здолништето на масата. Theебето е доволно големо и дебело за да ја задржи приватноста на клиентот и телесната температура.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат