• Новак
Alfa Tools TS49995 9/32 Morse Taper 1 голема брзина на челична манжетна вежба со црна оксид

Alfa Tools TS49995 9/32 Morse Taper 1 голема брзина на челична манжетна вежба со црна оксид

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Црниот оксид заврши за дупчење со општа намена во широк спектар на материјали, опрема и услови за работа Бр 118 степени точка, спирала со десна рака. Вежбите за тресење на алатките на Alfa се дизајнирани да одговараат на држачите со затегнување на Морс, вежбите за тресење се прават до американските национални стандардни димензии. Вежбите за тресење се дизајнирани да дадат максимални перформанси при дупчење на многу различни материјали, под широк спектар на апликации. Црниот оксид заврши за дупчење со општа намена во широк спектар на материјали, опрема и услови за работа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат