• Новак
Ремек дело На Меѓународниот Стерлинг Сребрен Сладолед Десерт Вилушка Обичај 6

Ремек дело На Меѓународниот Стерлинг Сребрен Сладолед Десерт Вилушка Обичај 6

Rating 
DEN 1104.00

Достапност
Достапно за нарачка

Состав : Стерлинг Сребро, Производител : Меѓународен Возраст : Пост-1940. Бренд : Меѓународен. Шема : Ремек-Дело. Ремек-дело На Интернационална Сребрена Вилушка За Сладолед / Десерт, 6; прилагодено направено Во Ремек-Делото На Моделот Од Интернационал. Не е монограмиран и е во одлична состојба.Што е; Прилагодено Направено; парче?Парчиња направени по нарачка се направени од оригинално парче во вашата шема што инаку не се достапни или тешко се наоѓаат на пазарот, особено во прекинати обрасци. Делото е рачно завршено од високо квалификуван сребреник во САД. Сите сопствени нарачки се направени по нарачка и обично се испраќаат во рок од 5-7 работни дена. Сега кога многу модели на стерлинг се прекинати, сопствените парчиња станаа главен производ во индустријата за сребро и се широко понудени од мејнстрим дилери на рамни садови.Повеќе количини (од повеќето артикли) се на залиха. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во вашата количка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат