• Новак
Alremo Huangxing - Алатка за струг, Дизајн на нафта Дизајн на голема брзина MT3, 0,005 за лесно подмачкување Намалете ги вибрациите

Alremo Huangxing - Алатка за струг, Дизајн на нафта Дизајн на голема брзина MT3, 0,005 за лесно подмачкување Намалете ги вибрациите

Rating 
DEN 1561.28

Достапност
Достапно за нарачка

Уникатен дизајн на дупки за масло за лесно подмачкување Предниот крај има заптивка за прашина за да се спречи акумулацијата на сечење течност и прашина и да се продолжи услужниот век на врвот. Подолгата мандрел може ефикасно да ги подобри перформансите на сечење и да ги намали вибрациите. Акусирање на лежиштето на топката со длабоки жлебови, комбинацијата на лежиштето и лежиштето на иглата. Манделата е направена од челик со алуминиумски алатки. После третманот со топлина, цврстината HRC55 има голема отпорност на абење и концентричност. Уникатен дизајн на дупки за масло за лесно подмачкување. Предниот крај има заптивка за прашина за да се спречи акумулацијата на сечење течност и прашина и да се продолжи услужниот век на врвот. Подолгата мандрел може ефикасно да ги подобри перформансите на сечење и да ги намали вибрациите. Акусирање на лежиштето на топката со длабоки жлебови, комбинацијата на лежиштето и лежиштето на иглата. Манделата е направена од челик со алуминиумски алатки. После третманот со топлина, цврстината HRC55 има голема отпорност на абење и концентричност. Акусирање на лежиштето на топката со длабоки жлебови, лежиштето и комбинацијата на лежиштето на иглата2.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат