алатки за сечење - Www.cdbproduction.com

алатки за сечење - Www.cdbproduction.com

Преглед 3884 предлози.

Екран 1-48 3884 предлози

Површина Мелење Машина 1 Пакет 6мм Рачка Дрво Рутер Малку Директно Нож Рамна Трим Чистење Гравирање Машина Дрво Малку Машина За Сечење

DEN 366.72

Погоден за цврсто дрво, лесонит со средна густина, ламинат, плоча за честички, компактна табла од ивериц�

Mitsubishi Материјали MAS0400MB Серија Мас Цврст Карбид Вежба, Внатрешна Течност За Ладење, 3 Дупка Длабочина, 4 мм Сечење Диа, 0,7 Мм Точка

DEN 1.33

Специјализирана за алуминиумско и леано железо дупчење Висока точност дупка Дупчење пред дупка за вала

SGS 30119 1 4 Флејта Плоштад Крајот Општа Намена Крај Мил, Необложени, 5/32 Дијаметар На Сечење, 1/2 Должина На Сечење, 3/16 Дијаметар На Стеблото,

DEN 883.20

Лабораторија прегледана и сертифицирана суровина Прецизност цпу земјата на индустријата водечки спец�

Вежба Малку Челик М35 Целосно Земјата Пресврт Вежба Малку Степени Хеликс Дупка Дупчење Алатки За Обработка На Дрво Метал 1 парчиња

DEN 1.00

Комбинирана ВежбаПравото стебло може да биде цврсто фиксирано и прецизно центрирано, погодно за станда

SGS 30066 1b 4 Флејта Топката Крајот Општа Намена Крај Мил, Алуминиум Титаниум Нитрид Слој, 3/4 Сечење Дијаметар, 1-1/2 Сечење Должина,

DEN 3.33

Лабораторија прегледана и сертифицирана суровина Прецизност цпу земјата на индустријата водечки спец�

Aexit 21,5 см должина умира метал со дијаметар од 30 мм, рунда за залихи на залихи, тркалење на навој умира хардверска алатка за хардвер

DEN 160.80

Име на производот : залиха на кружни умирања; материјал : метал Боја : сребрен тон, сив; за тркалезно дијам

Прецизен Пресврт 5АТС Со Голема Брзина Челик Заострен Стебло Вежба Малку, Црн Оксид Финиш, Морзе Заострен Стебло, Спирала Флејта,

DEN 3741.92

Морс заострен стебло, безбеден и точен систем за држење алатки Завршувањето на црниот оксид, ја подобру�

Титан ТЦ17664 Солидна Карбидна Крајна Мелница, Екстра Долга Должина, 4 Флејта, Квадратен Крај, 30 Степени Хеликс, Алтин Обложена,

DEN 5842.88

Премиум СубМикрограм Цврст Карбид Произведено во САД 4 ФлејтаЕден Крај Екстра Долга Должина Централно �

Деруилонг 5 парчиња Карбидни Бруси За Алуминиум-Алума Исечени Карбидни Ротациони Бруси Поставете 1/4 Стебло За Дупчалка За Мелница, Резба

DEN 3.00

●Остар И Издржлив Q Направен од карбид, долг работен век, добар квалитет и висока завршница, производите

Сандвик Коромант, Ц4-РФ151. 23-27055-20, Челик Т-Макс П-Намалување На Сечење Единица За Разделба и Жлеб, Десната Рака Сече, Со Течноста

DEN 4928.00

Придобивки од семејството на овој производ : Одлична завршна површина поради технологијата на бришачи �

Dormer E513 со голема брзина на челик од челик од челик, неоткриен финиш, тркалезна шипка со квадратен крај, дното на комората, големината

DEN 2.67

Допрете за навој со рачни навој со директни флејти ги намалуваат нишките низ дупките и слепите дупки До�

Доријан Алатка САЛАДИН-ХДА-С60-Мт5 Перфета Морс Конус5 Хром-Молибден Легура Челик Тешки Челик Точка Во Живо Центар, 60 Степен Точка, 1-1/2

DEN 1.00

Тешка груба и прецизна завршна обработка Прецизно вртење Средна брзина на вртење Апликација за вртење �

Женски Секси Оглавник Долна Облека За Бебиња Проегирна Решетка Страничен Шлиц Хемиска Облека За Спиење Невестински Егзотични Ноќници

DEN 2.00

?Не бидете срамежливи и поканете го вашиот љубовник во вашата тајна градина на заведување! Оваа секси до

0,8-2,2мм вежба малку вежба со голема брзина челик за обработка на дрва за вежбање, алатка за напојување со алатки за вежбање на дрва

DEN 854.40

Индустриски битови за вежба Карактеристики : Прецизно обработка со висока точна опрема ; Со добри перфо