• Новак
Вежба Малку 60 Степен Комбинирани Контра Мијалници Агол Малку Метал Вежба Малку 1 парчиња

Вежба Малку 60 Степен Комбинирани Контра Мијалници Агол Малку Метал Вежба Малку 1 парчиња

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Комбинирана Вежба Центарот и дупчалките за дамки традиционално се користат за правење конусна дупка за центар за струг со цел да се направи почетна точка за стандардна вежба за извртување, дизајнирана да спречи одење на вежбата за извртување. Се користи за производство на центар држи во компоненти или работа парчиња со бараат обработка помеѓу центри. Комбинирана Вежба. Центарот и дупчалките за дамки традиционално се користат за правење конусна дупка за центар за струг со цел да се направи почетна точка за стандардна вежба за извртување, дизајнирана да спречи одење на вежбата за извртување. Се користи за производство на центар држи во компоненти или работа парчиња со бараат обработка помеѓу центри. Комбинирана Дупчалка За Дупчалка 60 Степени Комбиниран Агол На Мијалник Метална Дупчалка 1 парчиња спецификација : Тип : Централна Вежба Битматеријал : Челични Степени со Голема Брзина : 601.

Спецификацијата

Type:
Center Drill Bit
Material:
High Speed Steel
Degrees:
60
1 :

Со стоката дадена додека купуваат