• Новак
Површина Мелење Машина 1 Пакет 6мм Рачка Дрво Рутер Малку Директно Нож Рамна Трим Чистење Гравирање Машина Дрво Малку Машина За Сечење

Површина Мелење Машина 1 Пакет 6мм Рачка Дрво Рутер Малку Директно Нож Рамна Трим Чистење Гравирање Машина Дрво Малку Машина За Сечење

Rating 
DEN 366.72

Достапност
Достапно за нарачка

Погоден за цврсто дрво, лесонит со средна густина, ламинат, плоча за честички, компактна табла од иверица, акрилик, итн Избегнувајте сечење метални и не-дрвени материјали. Материјал : тврда легура;. Големина на производот : (приближно). Дијаметар на стеблото : 6мм3. Опсег на примена : се користи за обработка на дрво тенон, дрво иверица. Пакување листа : . ЗА ЦПУ и други автоматски рутери, како и преносни рутери за рачни и десктоп инсталации. Како што се машина за гравирање на дрво, машина за сечење.1 Пакување 6мм Рачка Дрво Рутер Малку Директно Нож Рамна Облога Чистење Машина За Гравирање Обработка На Дрво малку Машина за Сечење параметри на Производот : 1. Материјал : тврда легура;2. Големина на производот : (приближно)дијаметар На Стеблото : 6мм3. Опсег на примена : се користи за обработка на дрво тенон, дрво иверица пакување листа : 1 х Дрво Нож.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат