• Новак
SGS 30119 1 4 Флејта Плоштад Крајот Општа Намена Крај Мил, Необложени, 5/32 Дијаметар На Сечење, 1/2 Должина На Сечење, 3/16 Дијаметар На Стеблото, 2 Должина

SGS 30119 1 4 Флејта Плоштад Крајот Општа Намена Крај Мил, Необложени, 5/32 Дијаметар На Сечење, 1/2 Должина На Сечење, 3/16 Дијаметар На Стеблото,

Rating 
DEN 883.20

Достапност
Достапно за нарачка

Лабораторија прегледана и сертифицирана суровина Прецизност цпу земјата на индустријата водечки спецификации. Постојан квалитет и предвидливи перформанси. Крајните Мелници ЗА Општа Намена НА СГС се произведуваат според највисоките стандарди за најсовремена опрема за ЦПУ. Одржана на истиот стандард како производ Со Високи Перформанси, Крајната Мелница ЗА Општа Намена SGS обезбедува конзистентни сигурни перформанси надвор од типична Крајна Мелница За Општа Намена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат