• Новак
SGS 30066 1b 4 Флејта Топката Крајот Општа Намена Крај Мил, Алуминиум Титаниум Нитрид Слој, 3/4 Сечење Дијаметар, 1-1/2 Сечење Должина, 3/4 Стебло Дијаметар, 4 Должина

SGS 30066 1b 4 Флејта Топката Крајот Општа Намена Крај Мил, Алуминиум Титаниум Нитрид Слој, 3/4 Сечење Дијаметар, 1-1/2 Сечење Должина,

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Лабораторија прегледана и сертифицирана суровина Прецизност цпу земјата на индустријата водечки спецификации. Постојан квалитет и предвидливи перформанси. Земја на потекло : Сад. Крајните Мелници ЗА Општа Намена НА СГС се произведуваат според највисоките стандарди за најсовремена опрема за ЦПУ. Одржана на истиот стандард како производ Со Високи Перформанси, Крајната Мелница ЗА Општа Намена SGS обезбедува конзистентни сигурни перформанси надвор од типична Крајна Мелница За Општа Намена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат