• Новак
ИГ - 1 43595 Карбидна Крајна Мелница, 4 Флејта, Редовна Должина, Топчест Нос, Необложена Завршница, 3-1/2 Должина, 5/8

ИГ - 1 43595 Карбидна Крајна Мелница, 4 Флејта, Редовна Должина, Топчест Нос, Необложена Завршница, 3-1/2 Должина, 5/8

Rating 
DEN 2527.36

Достапност
Достапно за нарачка

Погоден за сечење стврднати и високолегирани челици, леење челик, леење студ, податливо леано железо, Црни-челици, месинг, бакар, алуминиум со висок процент на силициум и абразивна пластика ИГ-1, Висококвалитетни Алатки за Сечење. ЈГ-1 е со седиште Во Јужна Кореја. Димензии на пакетот : 3. глобален лидер во алатките за сечење, YG-1 обезбедува мелници со високи перформанси, вежби, славини и ротирачки алатки повеќе од 20 години. Искористувањето на натпреварувачкиот дух и вертикалната интеграција ни овозможува да обезбедиме највисок квалитет по најдобра цена. Ова е причината зошто велиме Дека ако НЕ Е YG-1, тоа не е совршено!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат