• Новак
Допрете за рака, приклучок, спирална точка, S/O, M12 X1.75

Допрете за рака, приклучок, спирална точка, S/O, M12 X1.75

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Допрете на приклучокот има нишки за отворено или преку дупки Метал HSS VC-10 HSS (брз челик) материјал. Завршувањето на пареа-оксид спречува заварување на алатките. Овие чешма на спирална точка доаѓаат во приклучок од типот, големина M12, теренот 1,75 mm, материјалот е VC-10, со финиш пареа оксид, целокупна должина 3-3/8 ", должина на конец 1-21/32", дијаметар на Шанк 0. 367 ", Број на флејти 3, тип на конец D6, граници на дијаметар на теренот D11, број број 344ni, стандарди ANSI.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат