• Новак
Mitsubishi Материјали MAS0400MB Серија Мас Цврст Карбид Вежба, Внатрешна Течност За Ладење, 3 Дупка Длабочина, 4 мм Сечење Диа, 0,7 Мм Точка Должина, 4 мм Стебло Диа, 68 мм Функцион

Mitsubishi Материјали MAS0400MB Серија Мас Цврст Карбид Вежба, Внатрешна Течност За Ладење, 3 Дупка Длабочина, 4 мм Сечење Диа, 0,7 Мм Точка

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Специјализирана за алуминиумско и леано железо дупчење Висока точност дупка. Дупчење пред дупка за валани чешми. Спиралната дупка за течноста за ладење овозможува обработка со голема брзина. 28,7 мм Чип Флејта Должина. Мицубиши Материјали САД корпорација произведува алатки за сечење, рок алатки, електронски компоненти и материјали и решенија за тврди материјали за употреба во производствени процеси во повеќе индустрии. Компанијата, целосно подружница на Корпорацијата За Материјали Мицубиши, е основана во 1984 година и има СЕДИШТЕ ВО САД во Долината На Фонтаната, КАЛИФОРНИЈА.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат