• Новак
SMC MHS3-63D-MHS3-63D Паралелно Држач-Двојно Дејство, 3 Прст Стандард

SMC MHS3-63D-MHS3-63D Паралелно Држач-Двојно Дејство, 3 Прст Стандард

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

дијаметар на отворот : 63 мм тип на пристаниште : М5 ИСО. отворена ширина : Овие држачи користат дизајн на клин камери за да ја минимизираат нивната големина, но сепак задржуваат висока сила на држење. Малата големина на единиците ги прави добро прилагодени за апликации за избор и поставување ограничени од крајот на раката или просторот. Дизајнот со три прсти НА MHS3 го прави идеален за фаќање тркалезни предмети и товарење или истовар на предмети од чак на машинска алатка. опција за тело : Странично Пренесено. пристаниште пол : Женски. Користи дизајн на клин камери за да ја минимизира нивната големина, но сепак задржува висока сила На држење Малата големина на единиците ги прави добро прилагодени за апликации за избор и место ограничени на крајот на раката или просторот дизајнот со Три прста го прави идеален за фаќање тркалезни предмети и товарење или истовар на предмети Од чак На Машинска алатка Спецификација : дијаметар на отворот : 63 мм тип на порта : м5 ИСО отворена ширина : Овие држачи користат дизајн на клин камери за да ја минимизираат нивната големина задржува висока сила на држење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат