• Новак
Вежба Малку Челик М35 Целосно Земјата Пресврт Вежба Малку Степени Хеликс Дупка Дупчење Алатки За Обработка На Дрво Метал 1 парчиња

Вежба Малку Челик М35 Целосно Земјата Пресврт Вежба Малку Степени Хеликс Дупка Дупчење Алатки За Обработка На Дрво Метал 1 парчиња

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Комбинирана ВежбаПравото стебло може да биде цврсто фиксирано и прецизно центрирано, погодно за стандардни дупчалки и конвенционални тркалезни чакови.Водечката точка на бифуркација за брзо сечење е самоцентрирање и може брзо да навлезе, со помал притисок за време на пенетрацијата.Тие се широко користени за дупчење метал, дрво, челик, пластика итн. Комбинирана Вежба.Правото стебло може да биде цврсто фиксирано и прецизно центрирано, погодно за стандардни дупчалки и конвенционални тркалезни чакови.Водечката точка на бифуркација за брзо сечење е самоцентрирање и може брзо да навлезе, со помал притисок за време на пенетрацијата.Тие се широко користени за дупчење метал, дрво, челик, пластика итн. Комбинирана Вежба За Дупчење Челик М35 Целосно Заземјен Пресврт За Дупчење Степени Хеликс Дупка За Дупчење Алатки за Обработка на Дрво од Метал 1 парчиња.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат