• Новак
Допрена од спирална точка, приклучок, калај, 1/2-13

Допрена од спирална точка, приклучок, калај, 1/2-13

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Допрете на приклучокот има нишки за отворено или преку дупки Челик со голема брзина (HSS) обезбедува цврстина за отпорност на абење. Калај обложена за подобра подмачкување. Допрете на приклучокот има нишки за отворено или преку дупки. Челик со голема брзина (HSS) обезбедува цврстина за отпорност на абење. Калај обложена за подобра подмачкување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат