• Новак
Запостави 2 парчиња HTV винил топлина трансфер вини црно-бел PU трансфер филм за торби облека маици маици

Запостави 2 парчиња HTV винил топлина трансфер вини црно-бел PU трансфер филм за торби облека маици маици

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Премиум материјал - висококвалитетен винил со добар дел, така што се движи како дел од облеката и е тенка за да може да се постави Професионален - флексибилен, добар за трајна и силна употреба. Лесна за употреба-Лесно за сечење и повторна употреба и има одлична лепливост. Многу корисно- само користете занаетчиски секач како сечење заговорник, машина, заговорници за потпишување, итн. И железо за домаќинството за да го завршите. Широко користено - идеален за дизајни, букви, монограми, броеви и логоа за маици, чевли, престилки, бејзбол капа, торби и други облеки и ткаенини. Премиум материјал - висококвалитетен винил со добар дел, така што се движи како дел од облеката и е тенка за да може да се постави. Професионален - флексибилен, добар за трајна и силна употреба. Лесна за употреба-Лесно за сечење и повторна употреба и има одлична лепливост. Многу корисно- само користете занаетчиски секач како сечење заговорник, машина, заговорници за потпишување, итн. И железо за домаќинството за да го завршите. Широко користено - идеален за дизајни, букви, монограми, броеви и логоа за маици, чевли, престилки, бејзбол капа, торби и други облеки и ткаенини.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат