• Новак
Ddoujoy Среќен Ноќта на вештерките пајак веб -позадина пластични папки за втиснување за правење картички за правење книги и други занаети со хартија 2101051

Ddoujoy Среќен Ноќта на вештерките пајак веб -позадина пластични папки за втиснување за правење картички за правење книги и други

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

- Шаблон со висок квалитет, врежан за занаетчиство на хартија - Шаблон се вклопува во популарни машини за ембусирање, лесен за употреба. - Одлично за правење картички за правење книги и други занаети со хартија. - Материјал : пластика - боја : чиста. - Големина : 12. - Шаблон со висок квалитет, врежан за занаетчиство на хартија. - Шаблон се вклопува во популарни машини за ембусирање, лесен за употреба. - Одлично за правење картички за правење книги и други занаети со хартија. - Материјал : пластика - боја : чиста. - Големина : 12. - Шаблон со висок квалитет, врежан за занаетчиство на хартија - Шаблон се вклопува во популарни машини за ембусирање, лесен за употреба - одлично за правење картички за правење книги и други занаети со хартија - Материјал : Пластика - Боја : Јасна - Големина : 12.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат