• Новак
Хантер-Велосипед Мотоцикл Радијатор Резервоар За Вода Алуминиум Мотор Кулер За Хонда CBR1000RR 2004 2005

Хантер-Велосипед Мотоцикл Радијатор Резервоар За Вода Алуминиум Мотор Кулер За Хонда CBR1000RR 2004 2005

Rating 
DEN 2160.00

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : висококвалитетен цпу Алуминиум, многу издржлив Директна замена за оригиналниот радијатор за производство, исклучително ефикасен за ладење, пренос на висока топлина, го одржува вашиот велосипед ладен. Фитмент : радијатор одговара за ХОНДА ЦБР1000РР 2004 2005. Не беа потребни модификации за инсталирање и насочување на завртката за замена. Пакет : 1 Радијатор За Мотоцикли, не вклучува инструкции за инсталација. "Почитуван клиент, добредојдовте во нашата продавница! Ние сме растечка компанија и го цениме секое купување, Доколку имате какви било проблеми во купувањето, можете да не контактирате во секое време. Ние сме подготвени да ви помогнеме да ги решите проблемите. Се надевам дека имате пријатно шопинг искуство. Материјал : Цпу Алуминиумски Кондитон : 100% Сосема Нова Опрема : Радијатор За Хонда ЦБР1000РР 2004 2005 Пакет : 1 Радијатор За Мотоцикли,не вклучува инструкции за инсталација".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат