• Новак
ERYUE Клуч, 2 ПАРЧИЊА Вентилатор Спојката Орев Клуч &засилувач; Држач За Спојката Отстранување Алатка Комплет Замена За Мерцедес 36mm x 32mm

ERYUE Клуч, 2 ПАРЧИЊА Вентилатор Спојката Орев Клуч &засилувач; Држач За Спојката Отстранување Алатка Комплет Замена За Мерцедес 36mm x 32mm

Rating 
DEN 1568.00

Достапност
Достапно за нарачка

2 ПАРЧИЊА вентилатор спојка орев клуч и држач за спојката отстранување алатка комплет замена За, Мерцедес, За отстранување на пумпа за вода на модели со вискозитет зависен од температурата возете вентилатори и заклучете ги навртките на вентилаторите. Големина : 36мм х 32мм.држачот на спојката на вентилаторот може да помогне да се држи макарата на пумпата за вода на место додека се олабавува вентилаторот на радијаторот. Премиум материјал, издржлив за употреба. Спецификации : Опрема : Замена За, Мерцедес, Материјал : Метална Боја : Сина И Сребрена Тежина : 850гр/30оз Големина : 38*6.6*Список На Пакувања 1*36мм х 32мм Клуч 1*Држач за Спојката на Вентилаторот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат