• Новак
Груба Земја Црвен Шок Подигање со / Стегач | Продадени Поединечно-87150

Груба Земја Црвен Шок Подигање со / Стегач | Продадени Поединечно-87150

Rating 
DEN 95.84

Достапност
Достапно за нарачка

Одговара на сите популарни големини на шок Направено од издржлив полиуретан. Вклучува премиум стегач за подигање од нерѓосувачки челик. Продадени Поединечно-Црвено. Поддржан Од Ограничената Доживотна Гаранција За Замена На Груба Земја. Висококвалитетните Црвени Шок Чизми во Груба Земја се најдоброто решение за заштита на вашите удари од нечистотија, прашина, кал и други загадувачи. Изработена од висококвалитетен полиуретан, секоја чизма е дизајнирана да се држи до елементите и да се спротивстави на избледување за долг животен век на добар изглед и заштита. Заборавете на патент врски и други евтини методи за обезбедување на вашите чизми. Грубите Шок Чизми во Земјата имаат врвна стегалка за подигање од нерѓосувачки челик за сигурно, прецизно вклопување што изгледа далеку подобро од поевтините алтернативи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат