• Новак
Реткоелектричен НОВ СКЛОП НА РАДИЈАТОРОТ КОМПАТИБИЛЕН СО ДОЏ 05-07 ГРАНД КАРАВАН 3,3 Л 3,8 Л V6 3301CC 201 230 CID 4677692AA 3272 CH3010313 2728 2790 3266

Реткоелектричен НОВ СКЛОП НА РАДИЈАТОРОТ КОМПАТИБИЛЕН СО ДОЏ 05-07 ГРАНД КАРАВАН 3,3 Л 3,8 Л V6 3301CC 201 230 CID 4677692AA 3272 CH3010313

Rating 
DEN 1006.40

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилен СО КРАЈСЛЕР, ДОЏ, ЧОВЕК и многу повеќе Ве молиме потврдете го вашиот број на дел ОД ОЕМ ОД вашата оригинална единица за да помогнете да се обезбеди монтажа. Заменува : КРАЈСЛЕР : 4677692АА, ДЕЛОВИЛИНК : Ч3010313, ОПИС НА СТАВКА : СОБРАНИЕ НА РАДИЈАТОР, ТИП НА ЕДИНИЦА : КРАЈСЛЕР, РЕДОВИ : 1, ГОРЕН ЗАГЛАВИЕ : 17 3/8 "Х 2 1/4", ДОЛЕН ЗАГЛАВИЕ : 17 3/8 "Х 2 1/4", ГОЛЕМИНА НА ЈАДРОТО : 30 3/8 "Х 16 7/8 " Х 1 1/4", ПРОИЗВЕДЕН МАТЕРИЈАЛ : ПЛАСТИКА/АЛУМИНИУМ. Целосна Една Година Гаранција. Компјутер тестиран за постојан Квалитет и ненадмината сигурност. Радијатор-Редови : 1 Големина На Јадрото : 30 3/8 "х 16 7/8" х 1 1/4 "Долен Заглавие : 17 3/8" х 2 1/4 "Горен Заглавие : 17 3/8" х 2 1/4 " Произведен Материјал : Пластика / Алуминиум Извор : Резервен Пазар. РЕТКОЕЛЕКТРИЧЕН БРЕНД КОМПАТИБИЛЕН СО КРАЈСЛЕР, ДОЏ, МАНЧРИСЛЕР : 4677692ААПАРТСЛИНК : Ч3010313ИТЕМ ОПИС : ТИП НА ЕДИНИЦА НА РАДИЈАТОР : КРАЈСЛЕРОУ : 1ТОП ЗАГЛАВИЕ : 17 3/8" Х 2 1/4"ДОЛЕН ЗАГЛАВИЕ : 17 3/8" Х 2 1/4"ГОЛЕМИНА НА ЈАДРОТО : 30 3/8" Х 16 7/8" Х 1 1/4"ПРОИЗВЕДЕН МАТЕРИЈАЛ : ПЛАСТИКА/АЛУМИНИУМАПЛИКАЦИИ ВЕ МОЛИМЕ ПОТВРДЕТЕ ГО ВАШИОТ БРОЈ НА ДЕЛ ОД ОЕМ ОД ВАШАТА ОРИГИНАЛНА ЕДИНИЦА ЗА ДА ПОМОГНЕТЕ ДА СЕ ОБЕЗБЕДИ МОНТАЖА.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат