• Новак
АТП Пионер Авто Транс Филтер Комплет-Б368

АТП Пионер Авто Транс Филтер Комплет-Б368

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Комплет За Филтер За Автоматски Менувач Премиум филтер наведен на ое нивоа на филтрација и проток на течност. Обезбедува долговечност на преносот кога се заменува во редовни сервисни интервали. Вклучува Заптивка за Тава од 3-Та Рака со дупки за задржување што ги држат завртките на место за време на инсталацијата. Ексклузивниот материјал за заптивка отекува со првиот топлински циклус за да спречи протекување долгорочно. Комплет ЗА Форд 6р60 Преноси. Авто Транс Филтер Комплет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат